Przedszkole Laudame zajęło 1 miejsce w powiecie otwockim w konkursie Plebiscyt Edukacyjny 2021

Miło nam poinformować, że Przedszkole Laudame zajęło 1 miejsce w powiecie otwockim w konkursie Plebiscyt Edukacyjny 2021 w kategorii Przedszkole Roku organizowanym przez Polska Times. Dziękujemy serdecznie za oddane głosy! To ogromna motywacja dla nas, by utrzymać dotychczasowy poziom edukacji i terapii naszych podopiecznych.

Czytaj więcej

Niezwykła, bajeczna sesja zdjęciowa w Przedszkolu 🙂

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny LAUDAME zorganizował niesamowitą, bajeczną sesję świąteczną dla wszystkich dzieci. W przedszkolu pojawiła się wspaniała, bajecznie kolorowa sceneria oraz profesjonalna Pani fotograf. Pięknie ubrane dzieci pozowały do świątecznych zdjęć, które otrzymali wszyscy rodzice.

Czytaj więcej

Kształcenie na odległość

Drodzy Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją jaką jest kwarantanna z powodu COVID-19 chcemy Państwa poinformować, że kształcenie naszych przedszkolaków oraz dzieci z poradni odbywa się zdalnie. Terapeuci rozsyłają karty pracy drogą mailową. Są w stałym kontakcie z rodzicami. Prowadzone są również bezpłatne konsultacje psychologiczne. Bardzo cieszymy się z aktywnej współpracy. Dostajemy mnóstwo informacji zwrotnych…

Czytaj więcej