Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna LAUDAME w Otwocku zatrudni do swojej placówki Psychologa do prowadzenia Treningów Umiejętności Społecznych.

Wymagania:
• wykształcenie: wyższe kierunkowe;
• ukończony kurs TUS.

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie konsultacji i zajęć TUS
• Systematyczne prowadzenie obowiązującej dokumentacji

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość dostosowania dni i czasu pracy
• Pracę w stabilnej firmie, w zespole zaangażowanych terapeutów i nauczycieli
• Pracę w pełni wyposażonej Sali
• Miłą atmosferę

Wymiar czasu pracy: 2-3 popołudnia w tygodniu.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy znajduje się na stronie internetowej: http://laudame.pl/klauzula-informacyjna-dla-kandydatow-do-pracy/ Prosimy o zapoznanie się.